Na rok 2017 budeme mať v tíme pekné spomienky. Už len preto, že sme sa tým tímom vôbec stali. Písal sa 9. Február 2017 kedy sme si spolu s Paťom chatovali a v našich hlavách sa zrodil nápad spraviť nejakú stránku na Instagrame ako profil zastrešujúci komunitu ľudí, ktorým všeobecne voňajú rôzne dopravné prostriedky. Keďže sme nechceli nejako otáľať, ešte v ten deň sme vytvorili Instagramový profil a začali oslovovať fotkami ľudí. To začalo na naše počudovanie fungovať a tak sme vo väčšom tempe pokračovali ďalej. Cca mesiac na to sme položili aj základy tejto stránky. Začalo to stroho. Predsa len ani jeden z nás nie je programátor a stránku sme si kompletne vybudovali sami a nikoho sme ohľadom stránky nemuseli zatiaľ prosiť o pomoc. Výsledok nás tešil. Máme web kde môžeme vylievať naše srdiečka, ale čo ďalej?! Oslovme značky a začnime testovať autá! Ale tak inak, tak „Medziplynovo“ aby to ľudí viac zaujalo než bežný test. Túto časť sme si predstavovali až moc jednoducho. Žiaľ. Potom čo sme kontaktovali desiatky dealerstiev a značiek, mnohé sa nám ani neozvali a tie čo sa nám ozvali, tak o spoluprácu nemali záujem. Využili sme teda naše pozície a to, že pracujeme ako predajcovia pre značku Ford. Paradoxne sa nám prvé podarilo osloviť spoločnosť Autopolis, ktorá nám prejavila dôveru v dobe keď sme na stránke mali dokopy dva články a denne sme ju navštevovali len my a naši rodinný príslušníci. 

Vyšiel náš úplne prvý test, ktorý sa (viac-menej) dočkal úspechu. Nás to naštartovalo a vedeli sme, že v tomto chceme pokračovať a rozbehnúť to naplno. Stále sme si síce uvedomovali, že sme vo veľmi zlej pozícii keďže tých portálov o autách je na Slovensku kvantum. No podarilo sa nám odraziť sa odo dna. Zároveň sme sa mali možnosť stretnúť aj s Vami. Vy ste boli náš hnací motor, ktorý nás posúval vpred a tešilo nás, že ste na autách nosili naše nálepky Medziplyn, a že ste osobne prišli na akýkoľvek náš zraz, ktorý sme organizovali či už cez Instagram Stories alebo ten najväčší na PKB cez Facebook. Zámer našej stránky sme splnili. Spojili sme komunitu a tú aj naďalej budeme spájať v roku 2018. To čo chystáme v budúcom roku môžeš priebežne sledovať na našom Instagrame alebo Facebooku, kam budeme dávať info či už o zrazoch alebo nejakých akciách.

 

ĎAKUJEME!

Týmto chceme poďakovať značkám ako Ford Slovensko, Peugeot Slovensko, BMW Slovensko, SEAT Slovensko, Autopolis či Auto J&J, za to že nám prejavili v uplynulom roku dôveru. Zároveň, obrovské a asi to najväčšie ĎAKUJEM patrí Vám všetkým čo ste nás podporili či už len tým lajkom na Instagrame alebo ste osobne prišli na náš zraz. Sme Vám so srdca vďačný a veríme, že Vám to budeme môcť v budúcom roku čo najlepšie odplatiť. 

Touto cestou by sme Vám radi zaželali úspešný rok 2018, aby Vás celý čas sprevádzalo zdravie, pozitívna energia, šťastie, láska a veľa peňazí, ktorými budete kŕmiť tú svoju lásku (Auto alebo Ženu ;). Tešíme sa na Vás v novom roku a veríme, že nás budete aj naďalej sledovať a podporovať minimálne tak ako tomu bolo doteraz. 

 

 

Paťo & Rišo.

 

To najlepšie z roku 2017