Na Slovensku mimoriadne obľúbené SUV je tu vo svojej najvýhodnejšej edícii. Ponúka tradične bohatú výbavu za výhodnú cenu. Hyundai si ale teraz pre zákazníkov pripravil ešte jedno prekvapenie. Pretože práve v dnešných časoch, keď zo seba dávame to najlepšie, si zaslúžime, aby sme to najlepšie aj dostali späť.

 

Nový bonus 3 500 € na úsporný naftový motor

 

Hyundai Tucson Smart je k dispozícii s dvoma benzínovými motormi: 1,6 GDi s priamym vstrekovaním paliva, 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a pohonom predných kolies, alebo 1,6 T-GDi s výkonom 130 kW (177 k), ktorý možno kombinovať so 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou, ako aj s pohonom predných či všetkých štyroch kolies. Na tieto motory ponúka Hyundai v edícii Smart bonus 2 500 €, no ak zákazník siahne po úspornom naftovom motore 1,6 CRDi s výkonom 100 kW (136 k) s pohonom predných či všetkých štyroch kolies, získa mimoriadny bonus až 3 500 €.

 

Hyundai Tucson si môžete vyskladať podľa seba v konfigurátore.

 

Čo všetko Tucson vo výbave Smart ponúka

 

Aktuálna edícia Smart nezostáva nič dlžná svojej povesti. Je cenovo výhodná a prináša veľmi dobrú výbavu – od komfortu cez dizajn až po bezpečnosť.

 

Komfort ocení zákazník ešte skôr, než vôbec nastúpi – vďaka bezkľúčovému vstupu a štartovaniu sa každá cesta začína tým najpohodlnejším možným spôsobom. Vďaka inteligentnému kľúču so štartovacím tlačidlom, ktorý je pri nástupe či štartovaní možné pokojne ponechať vo vrecku či kabelke.

 

V nečase poteší ďalší komfortný prvok výbavy Smart – dažďový senzor, ktorý odbremeňuje vodiča od neustáleho prepínania rýchlosti stieračov pri meniacej sa intenzite dažďa. A v chladnom počasí vodiča potešia vyhrievané predné sedadlá. Počas horúcich slnečných dní zasa prídu vhod solárne sklá, zatmavené sklá zadných okien a automatická klimatizácia s výduchmi ventilácie aj pre zadné sedadlá!

 

Každodenné cestovanie posádke určite uľahčí aj užitočné bezdrôtové nabíjanie smartfónu cez nabíjaciu priehradku v stredovej konzole a tempomat s obmedzovačom rýchlosti.

 

Bezdrôtové nabíjanie smartfónu je prakticky umiestnené v stredovej konzole.

 

Samozrejme, pri skladaní výbavy sa nezabudol Hyundai ani na bezpečnosť. Edícia Smart dostala do vienka hneď niekoľko dôležitých bezpečnostných prvkov – okrem samostmievacieho vnútorného zrkadla, ktoré zamedzuje oslneniu vodiča vozidlom idúcim za ním, sú to najmä zadné parkovacie senzory a zadná parkovacia kamera, ktorej výstup sa zobrazuje na 7-palcovom farebnom displeji. Lepšiu viditeľnosť na ceste zabezpečujú LED denné a zadné svetlá, ktoré tvoria aj charakteristickú črtu dizajnu Tucsonu Smart.

 

Výstup zo zadnej parkovacej kamery je prehľadne zobrazený na 7-palcovom farebnom displeji.

 

K bohatej výbave Hyundai Tucson Smart patrí aj atraktívna cena sady zimných pneumatík, výhodné a flexibilné financovanie či jedinečná 5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

 

Tucson Smart dáva dôvod na úsmev aj vďaka inovatívnemu financovaniu. Cez ReFresh paušál ho získate už od 217 € mesačne.

 

Hyundai Tucson v edícii Smart je teraz v ponuke už od 20 390 €. Extra bonus vo výške 3 500 € je možné získať na úsporný naftový motor. A to je dobrá ponuka! Viac informácií na www.hyundai.sk

 

Lepšiu viditeľnosť na ceste zabezpečujú LED denné a zadné svetlá, ktoré tvoria aj charakteristickú črtu dizajnu Tucsonu Smart.

 

Výber auta aj z pohodlia domova

 

Predajne Hyundai sú už na Slovensku otvorené a tešia sa na svojich návštevníkov. Stále je však možné využiť aj balík online nástrojov Hyundai Home, s ktorými si zákazníci pohodlne z domu vyskladajú vozidlo podľa svojich predstáv alebo si vyberú z bohatej ponuky skladovo dostupných áut. Viac o službách Hyundai Home na www.hyundai.sk/hyundai-home

 

 

Zdroj: Hyundai Slovensko