O nás

V prvom rade by bolo asi dobré povedať kto sme a čo tu robíme. Sme štvorica ľudí, chalanov, ktorí svoj život oddali benzínu a trom pedálom a plníme si sen písať o autách, testovať ich a v neposlednom rade stretávať sa s Vami a o tých autách aj reálne diskutovať. Áno máš pravdu keď si si teraz povedal, že však to robí už veľa ľudí a portálov, ale my budeme robiť všetko preto aby sme boli iní ako iní. Klišé fráza, ktorá však v dnešných dňoch dáva význam. Na Slovensku je hromada magazínov, ktoré vydávajú doslova sračky (s prepáčením za výraz, inak sme nevedeli naozaj ich obsah nazvať). Všetko robia pre čísla a množstvo, no kvalita rok od roka upadá míľovými krokmi. Kedysi etablované a kvalitatívne nedosiahnuteľné mená dnes môžeme s čistým svedomím nazvať bulvárnymi plátkami. Mnohé z nich častokrát nemajú o autách ani poňatia a to je smutné.

Nechceme sa hnať týmto smerom ani náhodou. Medziplyn je v prvom rade náš koníček a baví nás to, keď to teba baví čítať. Ženieme sa za kvalitou, lebo tej je v dnešnej dobe už naozaj veľmi málo. Žiaľ, na prstoch jednej ruky by sme spočítali tých, ktorým naozaj fandíme a robia to dobre. A áno, aj toto bol dôvod, prečo sme vznikli a prečo sme tu už štyri roky a robíme to čo nás baví.

Sleduj nás preto na našom hlavnom médiu, Instagrame kam pravidelne pridávame aktuality vo forme fotiek a občas videí a cez túto stránku sa s Vami budeme spájať formou písmen a veríme, že časom aj video-testov. Ak sme už pri tom, podpor nás určite aj na YouTube, kde už teraz nájdeš mnohé videá zrýchlení, náš projekt OneTake, či zopár záberov z jazdenia. Časom tých videí bude viac a viac!

S pozdravom

Redakčný tím Paťo a Rišo.

 

 

 

Stále inak hľadáme k sebe ľudí, ktorých bude baviť to isté, čo nás. Ak teda máš chuť písať o autách

Kontakt na nás:

e-mail: info@medziplyn.sk

 

Medziplyn Redakcia
Gejzu Dusíka 35
917 08 Trnava