Od začiatku sme mali v hlave len jeden cieľ. Vytvoriť komunitu ľudí, ktorých spája láska k autám. Vždy nám bolo jedno, aké auto máš, kde bývaš, alebo aký štýl hudby počúvaš. Vo finále nás vždy spojil volant a štyri kolesá. Nebudeme tvrdiť, že to je len o ľuďoch. Je to hlavne o autách, lebo nebyť tých, nemali by sme sa ako ľudia, čo sa mnohí vidíme prvý-krát, o čom baviť. Začalo to minulý rok na Instagrame, kde sme sa začali pekne rýchlo zoskupovať a pokračovalo 1.7.2017 na Pezinskej Babe, kde sme mali náš úplne prvý zraz s veľmi peknou účasťou. Po roku a jednom mesiaci sme sa vrátili na miesto činu, znova o niečo skúsenejší a v zostave, že mnohí sme sa už aj poznali. Medzitým sme sa samozrejme oťukávali na našich mini-meetoch v piatok večer v Trnave, no spečatili sme to na kopci.

V prvom rade sa vám všetkým chceme poďakovať za naozaj neskutočnú účasť. Zaplnili sme celé parkovisko pri vlekoch, takým štýlom, že niektoré autá sa už chceli otáčať. Pre každého sa však našlo miesto. Ďakujeme, že ste prišli, lebo vidíme aj z vašej strany iniciatívu, že sa chcete stretávať, že chcete kecať o autách, a že chcete aj jazdiť. Takýto veľký zraz nebudeme organizovať až tak často. Periodicita bude vždy cca jeden rok a to aj preto, aby sme zabránili tomu, že sa to stane už stereotypné a budeme sa tam nudiť. Do budúcna však vieme, že sa postaráme aj o menšie občerstvenie, nejaký gril, prípadne pojazdnú kaviareň.

Tí, čo ste nestihli náš zraz, prípadne ste si ho všimli neskor, nezúfajte. Pravidelne/nepravidelne organizujeme mini-meety u nás doma, v Trnave. O nich vždy informujeme aspoň dva dni vopred na Instagrame a je vítaný naozaj každý. Veríme, že sa vám všetkým páčilo a tešíme sa na budúci rok!

 

Za fotky ďakujeme @GF Photography a @Peter Marcin