Click-bait ako vyšitý. Kedy sa však táto fráza hodí napísať viac, ako práve na konci roka. Áno, končíme a veľmi pekne Vám všetkým ďakujeme. Končíme s rokom 2018, na ktorý budeme mať nehorázne veľa dobrých spomienok. Sme znova o rok starší a o rok múdrejší. Už to budú takmer dva roky, čo sme tu a to vám teda poviem, že sme toho už postíhali. Nebudem sa tváriť, že nie som aspoň trochu hrdý na to, čo sme tento rok všetko spoločne spáchali. A najviac z toho ma hreje pri srdci práve to, že sa všetci poznáme. Vytvorila sa nám menšia komunita, ktorá sa istým spôsobom začala formovať už rok predtým. Znova to bol pre nás rok, ktorý sa niesol v znamení stretnutí. Na parkoviskách sme sa stretli dokopy 7-krát a z toho jeden najväčší zraz bol znova v lete na Pezinskej Babe, kde sme už ani nemali pomaly kde parkovať.

Otestovali sme takmer 30 nových áut a napísali dokopy cez 75 článkov. Osobne sa chcem poďakovať Tomášovi, Jakubovi a Michalovi, ktorí obohatili našu redakciu a vo veľkej miere nám pomohli v prinášaní noviniek z automobilového sveta. Bol to rok budovania dobrých vzťahov, rok, kedy sme spevňovali naše základy a rok, kedy sme si veľa toho uvedomili. Do roku 2018 sme vkročili s vidinou neskutočných čísiel, na Instagrame sme chceli mať 15 tisíc followerov, na Facebooku 5 tisíc lajkov a na YouTube, nech nežerem, aspoň 10 tisíc Subscriberov. Nič z toho sme nedosiahli a som vďačný aj za to :D. Uvedomili sme si, že čísla sú len zlomok z toho, čo robí Medziplyn Medziplynom. Uvedomili sme si to, že ide hlavne o zábavu a nie o pokorenie nejakej hranice, alebo milníku v číslach. Kvalita je vždy viac ako kvantita a toto príslovie bude platiť ešte veľmi dlho.

Menovite sa chcem ešte poďakovať aj chalanom z RevRats.sk, ktorí nás pozvali na svoj perfektný event a s ktorými sme si našli spoločnú reč. Verím, že spoločne niečo budúci rok vyšpekulujeme!

Samozrejme nemôžeme zabudnúť aj na tých, ktorí nám pomohli v našom profesionálnom raste a v tom, že sme mali o čom sem písať a nimi sú importéri áut, ktoré sme mali možnosť testovať. Hyundai Slovensko, Ford Slovensko, BMW Group Slovakia, Mitsubishi Motors Slovakia, Peugeot Slovensko, SEAT Slovensko, Auto-Extra Zlaté Moravce, Renault Slovensko ďakujeme!

Jedno obrovské ĎAKUJEM patrí všetkým, s ktorými sme sa v roku 2018 videli, ktorí nám v niečom pomohli a ktorí nás podporovali. Ten zoznam je naozaj veľký a vzhľadom k GDPR ho nemôžem sem celý uviesť, tak sa Vám poďakujem všetkým osobne!

Rok 2018 sme zakončili tričkami a príjemným meetom s vianočnou atmosférou, z ktorého si krátky zostrih môžeš pozrieť na videu nižšie. O video sa postaral chalan, ktorého môžeš na Instagrame sledovať pod menom @katrusak_ Zároveň budeme radi, keď nám dáš subscribe na YouTube, nechceme veľa, chceme len 1000 subscriberov :(.

Nebudem sľubovať nezmysli do budúceho roka, verím však, že sa nám podarí pretvoriť vzhľad stránky, že sa dostaneme k Vám znova o niečo bližšie a hlavne, že sa budeme stretávať častejšie a v aspoň takej dobrej nálade, ako tomu bolo po minulé razy. Tešíme sa a ešte raz Ďakujeme!

 

 

 

Rok 2018 vo fotkách: