Ako už býva zvykom aj tento rok sa v hlavnom meste Slovenska koná Bratislavský Autosalón. My Ti prinášame krátky prierez toho čo budeš môcť tento rok na autosalóne vidieť.

 

Ford Fiesta 2017 – Titanium

Medzi čerstvé novinky patrí jednoznačne Fiesta najnovšej generácie. Tá bola predstavená len nedávno na špeciálnej akcii Fordu v Nemecku a na Slovensku práve zažíva premiéru. Medzi prednosti patria hlavne agregáty, a to rokmi overený 1.0 EcoBoost alebo úplná novinka v podobe atmosferického 1.1 litrového troj-valca. Dizajn už posúďte sami.

 

 

Suzuki Swift 2017

Očakávaný nástupca úspešného modelu Swift predošlej generácie je tu.  Je kratší, celkovo menší, no o to viac vybavenejší.  Tým myslíme hlavne po tej technologickej stránke. Nové full LED svetlomety, navigácia, adaptívny tempomat, navigácia, to je len zopár veci, ktorými nový Swift disponuje.

 

 

Volkswagen Arteon 2017

Pred mesiacom aj niečo predstavený na Autosalóne v Ženeve a už tento týždeň ho môžete vidieť na Autosalóne u nás v Bratislave. Slovenská premiéra vo veľkom štýle, to je VW Arteon.

 

Honda NSX

Importér Hondy tento rok svojich fanúšikov (a nielen ich) prekvapil naozaj niečim špeciálnym. Na vyvýšenom pódiu, ako to už býva u Hondy zvykom, medzi dvomi halami, ukázal Slovákom novú Hondu NSX naživo. My sme mali možnosť aj do nej nahliadnuť a uznávame, auto je to naozaj jedinečné.

 

 

Podľa nás najkrajší stánok má tento rok na autosalóne Mercedes-Benz, ktorý do Incheby zavítal hneď s niekoľkými premiérami.

 

 

Autosalón potrvá do nedele 30.4.2017 kedy svoje brány zatvorí o 18:00 hodine večer. Okrem áut, ktoré môžeš vidieť vyššie sa samozrejme na autosalóne nachádza toho omnoho viac okrem iného aj Exclusive Salon na spodnom podlaží. Vyhraď si tento týždeň aspoň dve hodinky zo svojho času a možno aj ty si tam nájdeš svojho favorita.